Elyatha Eli
Fantastika, maģija un pārdabiskas būtnes - ļauj vaļu savai 
iztēlei, kamēr izpēti jaunas pasaules!

Klemondioni: Elfu klani


Klemondioni – Elfu klani

Klemondionu pasaule beidzot atceļojusi arī līdz Latvijai e-grāmatas formātā!

Baltajā dārzā tiek ievēlēts jauns Orākuls, viņa uzdevums ir pasargāt studentus no dēmoniskiem briesmoņiem – Klemondioniem. Viņš ierodas skolā ar bīstamu meiteni, kura sev līdzi atnes tumšus noslēpumus. Atriebība, izsalkums un vara ir inde viņas dzīslās.
Amdroveni, Tīrie un Klemondioni gadsimtiem ilgi ir ienīduši cits citu, bet, kad pēc Orākula pareģojumiem satiekas Kima, Evelīna un Tailers, viņu ticības saknes tiek sagrautas. Naids ir bīstama spēle, kas kopā ar atkarību no ienaidnieka lūpām veido spēcīgu savienību. Vai viņu kaisle atnesīs mieru? Vai arī viņi izvēlēsies ceļu, kuru aizsākuši viņu senči? Mīlestība ir visu noslēpumu atslēga, bet vai ar to pietiek?
Ienirsti maģiskajā pasaulē un izgaršo to no dažādām perspektīvām! Atbrīvo fantāziju, lai ieskatītos savu iecienītāko būtņu prātos un izvēlies savu pusi! Izbaudi mīlas stāstu neierastā veidā!

Pakalpojumi īstiem sapņotājiem

Ļaujies fantāzijai un iemīlies grāmatu tēlos!

Grāmatas

Fantāzija bez robežām - fantastikas grāmatas angļu un latviešu valodās.  Stāsti par maģiju, kaisle un romantika starp mitoloģiskām radībām. Dodies ceļojumā uz citām pasaulēm....

Tulkošana

Esi latviešu autors, kas meklē savai grāmatai tulku angļu valodā? Esi pareizajā vietā! Spied uz attēla, lai atvērtu kontaktu anketu un parunātu par Tavu literatūru.

Rakstīšanas pakalpojumi"Spoku rakstnīšanas" pakalpojumi – Vai Tev ir stāsts, kuru vēlies uzdāvināt mīļotajai personai, taču neesi rakstnieks? Varbūt vēlies to pārdot? Uzraksti savu ideju šeit.

Grāmatas pieejamas arī Amazonā! (angļu valodā)

Amazon

Nebeidzamiem ekscentriķiem un sapņotājiem

Sveiks, Sapņotāj! Laipni lūdzu savā Brīnumzemē, kur Tu droši vari aizmirsties, baudot gabaliņus no maniem fantāzijas augļiem! Ja esi nebeidzams sapņotājs un ekscentriķis kā es, Tu droši vien esi nereti saskāries ar vēlmi aizbēgt no realitātes un doties relaksējošā pastaigā pa pasauli, kurā valda maģija, pastāv pavisam cita realitāte un mīt pārdabiskas būtnes. Iespējams, tā ir realitāte, kurā Tavs dubultnieks ar burvju spējām lasa līdzīgu rakstiņu, malkodams kafiju, kas samalta no uguns un kaisles vai saldiem ziepju burbuļiem. 

Nesvarīgi, cik bagāta ir Tava iztēle, kādi ir tās limiti - šī ir vieta, kurā nepastāv diskriminācija pret maģiju, rasēm, orientāciju, ģērbšanās stilu, nedz arī fantāzijas robežām. Šī ir vieta sapņiem par citu pasauli, brīvu mīlestību un iedvesmu kļūt par vislabāko versiju no sevis - šis ir Sapņu blogs. 

Ar mīlestību,

Eli

Sapņi par sapņiem

Visi skaistākie stāsti, idejas un panākumi sākas Tevī, dvēseles dzīlēs. Ja Tu spēj kaut ko nosapņot, Tu spēj jebko! 

Lai arī kas Tu būtu, es ticu, ka Tev izdosies piepildīt savus sapņus! Nekad nebeidz tiekties pēc iecerēm, kas dzimušas ar mīlestību, jo mēs katrs atnācām šajā pasaulē ar īpašu nozīmi. 

Notici sevī!

Pirkumu grozs