Elyatha Eli
Fantastika, maģija un pārdabiskas būtnes - ļauj vaļu savai 
iztēlei, kamēr izpēti jaunas pasaules!

Nebeidzamiem ekscentriķiem un sapņotājiem

Sveiks, Sapņotāj! Laipni lūdzu savā Brīnumzemē, kur Tu droši vari aizmirsties, baudot gabaliņus no maniem fantāzijas augļiem! Ja esi nebeidzams sapņotājs un ekscentriķis kā es, Tu droši vien esi nereti saskāries ar vēlmi aizbēgt no realitātes un doties relaksējošā pastaigā pa pasauli, kurā valda maģija, pastāv pavisam cita realitāte un mīt pārdabiskas būtnes. Iespējams, tā ir realitāte, kurā Tavs dubultnieks ar burvju spējām lasa līdzīgu rakstiņu, malkodams kafiju, kas samalta no uguns un kaisles vai saldiem ziepju burbuļiem. 

Nesvarīgi, cik bagāta ir Tava iztēle, kādi ir tās limiti - šī ir vieta, kurā nepastāv diskriminācija pret maģiju, rasēm, orientāciju, ģērbšanās stilu, nedz arī fantāzijas robežām. Šī ir vieta sapņiem par citu pasauli, brīvu mīlestību un iedvesmu kļūt par vislabāko versiju no sevis - šis ir Sapņu blogs. 

Ar mīlestību,

Eli

Sapņi par sapņiem

Visi skaistākie stāsti, idejas un panākumi sākas Tevī, dvēseles dzīlēs. Ja Tu spēj kaut ko nosapņot, Tu spēj jebko! 

Lai arī kas Tu būtu, es ticu, ka Tev izdosies piepildīt savus sapņus! Nekad nebeidz tiekties pēc iecerēm, kas dzimušas ar mīlestību, jo mēs katrs atnācām šajā pasaulē ar īpašu nozīmi. 

Notici sevī!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.